Cтавки Нідерланди Англія: прогнози і коефіцієнти на півфінал Євро 2024 – 10.07.2024

Favorit Sport » Ставки Нідерланди Англія Євро 2024

10 липня 2024 року на стадіоні “Боруссія Дортмунд” у Дортмунді відбудеться півфінал Євро 2024 між збірними Нідерландів та Англії. Цей матч обіцяє бути унікальним протистоянням двох сильних команд, які мають довгу історію запеклих поєдинків. Нідерланди під керівництвом Рональда Кумана показали відмінну гру на турнірі, перемігши Польщу та Румунію. Англія, очолювана Гаретом Саутгейтом, демонструє стабільну гру, здолавши Швейцарію в серії пенальті.

Для тих, хто цікавиться ставками, ставки Нідерланди Англія можуть бути дуже привабливими через непередбачуваність обох команд. Чи зможуть Нідерланди здолати Англію та вперше вийти у фінал? Скільки голів буде забито в цьому напруженому поєдинку? Чи вистачить сил командам досягти перемоги у додатковий час або пенальті? Ставки Нідерланди Англія стають дедалі популярнішими через інтригу та високу конкуренцію між цими командами.

Прогнози та ставки Нідерланди Англія на півфінал Євро 2024 - 10.07.2024

📅 Дата

10 липня 2024

🕒 Час

22:00 за київським часом

🏟️ Стадіон

“Боруссія Дортмунд”, Дортмунд

📺 Де дивитися

MEGOGO (платна підписка), Суспільне мовлення

🇳🇱 Нідерланди

Головний тренер: Рональд Куман <br> Ключові гравці: Вірджил ван Дейк, Мемфіс Депай, Коди Гакпо

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Англія

Головний тренер: Гарет Саутгейт <br> Ключові гравці: Гаррі Кейн, Джуд Беллінгем, Букайо Сака

📊 Основні коефіцієнти від Favbet

Нідерланди: 3.28, Нічия: 2.87, Англія: 2.72

🏆 Попередні зустрічі

Перемоги Нідерландів: 7, Перемоги Англії: 6, Нічиї: 9

Порівняння коефіцієнтів ставок Нідерланди – Англія від 3-х БК

Розглянемо коефіцієнти на основний результат матчу між Нідерландами та Англією, запропоновані трьома провідними букмекерськими конторами.

Favbet

 • Нідерланди: 3.28
 • Нічия: 2.87
 • Англія: 2.72

Favbet оцінює шанси Нідерландів на перемогу з коефіцієнтом 3.28, що є трохи вище, ніж для Англії, яка має коефіцієнт 2.72. Це свідчить про те, що Favbet бачить Англію як фаворита цього матчу, але розрив у шансах незначний. Коефіцієнт на нічию встановлено на рівні 2.87, що вказує на можливість рівного протистояння.

Vbet

 • Нідерланди: 3.31
 • Нічия: 2.92
 • Англія: 2.74

Vbet дає трохи вищий коефіцієнт на перемогу Нідерландів (3.31), ніж Favbet, та аналогічний коефіцієнт на перемогу Англії (2.74). Це також показує, що Vbet бачить Англію як трохи більш ймовірного переможця, але шанси команд оцінюються близько до рівних. Нічия оцінюється з коефіцієнтом 2.92, що трохи вище, ніж у Favbet.

GGBet

 • Нідерланди: 3.31
 • Нічия: 2.92
 • Англія: 2.74

GGBet має такі ж коефіцієнти, як і Vbet, на всі три можливі результати. Це підтверджує загальну тенденцію в оцінках букмекерів, де Англія має невелику перевагу, але матч обіцяє бути напруженим і рівним.

Нідерланди – Англія Коефіцієнти на тотал та фору

Розглянемо коефіцієнти на тотал голів та фору на матч між Нідерландами та Англією. Ці параметри дають уявлення про очікувану результативність та можливі сценарії гри.

Коефіцієнти на тотал

Букмекер

Більше 2.0

Менше 2.0

Favbet

1.94

2.04

Vbet

2.00

1.95

GGBet

1.97

1.95

Favbet пропонує коефіцієнти 1.94 на тотал більше 2.0 та 2.04 на тотал менше 2.0. Це свідчить про те, що вони вважають імовірність забиття більше 2 голів трохи нижчою.

Vbet дає трохи вищий коефіцієнт на тотал більше 2.0 (2.00) та менший коефіцієнт на тотал менше 2.0 (1.95), що вказує на те, що вони очікують результативнішу гру.

GGBet пропонує 1.97 на більше 2.0 і 1.95 на менше 2.0, що також свідчить про те, що вони очікують гру з кількома голами, але їхні коефіцієнти близькі до Vbet.

Коефіцієнти на фору

Букмекер

Нідерланди +1

Нідерланди -1

Англія +1

Англія -1

Favbet

1.21

4.20

1.12

7.50

Vbet

1.19

7.50

1.14

5.30

GGBet

1.21

4.20

1.12

4.20

Favbet оцінює фору Нідерланди +1 з коефіцієнтом 1.21, що є найвищим серед запропонованих. Фора Нідерланди -1 оцінюється в 4.20, що свідчить про те, що вони вважають таку подію менш імовірною. Фора Англія +1 має коефіцієнт 1.12, а Англія -1 — 7.50, що відображає очікування Favbet щодо сильної оборони Англії.

Vbet пропонує 1.19 на Нідерланди +1 і найвищий коефіцієнт 7.50 на Нідерланди -1. Це означає, що Vbet бачить значні шанси Нідерландів на позитивний результат з форою. Англія +1 оцінюється в 1.14, а Англія -1 — 5.30.

GGBet пропонує 1.21 на Нідерланди +1 і 4.20 на Нідерланди -1, аналогічно до Favbet. Англія +1 має коефіцієнт 1.12, а Англія -1 — 4.20, що вказує на очікування більш рівного матчу.

Загалом, коефіцієнти показують, що букмекери вважають матч рівним з невеликою перевагою для Англії. Тотал більше 2.0 є перспективною ставкою, а фора на Нідерланди +1 також має привабливі коефіцієнти.

Поради для ставок на Нідерланди – Англія матч

Щоб бути ефективним у ставках, пропонуємо декілька корисних порад та зауважень, на що звернути увагу:

 1. Обидві команди заб’ють: Враховуючи високий атакуючий потенціал обох команд та їхню здатність забивати у важливих матчах, ця ставка Нідерланди Англія виглядає дуже перспективною. Нідерланди демонструють сильну гру в атаці завдяки Мемфісу Депаю та Коди Гакпо, а Англія має таких майстрів як Гаррі Кейн та Букайо Сака.
 2. Тотал більше 2.5 голів: Історично матчі між Нідерландами та Англією часто завершуються з великою кількістю забитих м’ячів. Враховуючи, що обидві команди прагнуть атакувати, ставка на тотал більше 2.5 виглядає обґрунтованою.
 3. Нічия: Рівність сил обох команд та їхня історична тенденція до нічиїх роблять цю ставку вартою уваги. З 22 попередніх зустрічей 9 закінчилися внічию, що свідчить про високу ймовірність такого результату.
 4. Англія заб’є першою: В останніх трьох матчах проти Нідерландів збірна Англії незмінно забивала першою. Ця ставка підкреслює здатність Англії швидко брати ініціативу та задавати тон гри з перших хвилин.

Нідерланди Англія прогноз ставок у півфіналі

Прогнозування переможця матчу складне, оскільки обидві команди демонструють високий рівень гри. Нідерланди під керівництвом Рональда Кумана вони показали відмінну форму, зокрема, перемігши Туреччину (2-1) у чвертьфіналі завдяки тактичним перестановкам і введенню Ваут Вегхорста. Англія, очолювана Гаретом Саутгейтом, має стабільну оборону та успішно подолала Швейцарію в серії пенальті після нічиї (1-1) в основний час. Шанси команд на перемогу майже рівні, що робить матч дуже непередбачуваним.

Нідерланди Англія прогноз ставок
Англієць Денні Роуз і голландець Донні ван де Бік після матчу. Фото: Джон Сіблі/Action Images через Reuters

Загальна кількість голів у матчі?

Прогнози Нідерланди Англія вказують, що матч буде результативним, враховуючи атакуючий стиль обох команд. Нідерланди мають сильний атакуючий потенціал завдяки таким гравцям, як Мемфіс Депай та Коди Гакпо, а також здатність до швидких контратак. Англія, зі свого боку, має в своєму складі таких майстрів, як Гаррі Кейн та Джуд Беллінгем, які можуть створювати небезпечні моменти і реалізовувати їх. У матчі Нідерланди Англія ставка на тотал більше 2.5 голів виглядає перспективною.

Чи заб’ють обидві команди?

Високий атакуючий потенціал обох команд робить ставку в Нідерланди Англія прогнозі на те, що обидві команди заб’ють, дуже ймовірною. Нідерланди показали свою здатність забивати у важливих матчах, як це було проти Румунії (3-0) та Туреччини (2-1). Англія також має сильну атакуючу лінію, яка продемонструвала свою ефективність проти Словаччини (2-1) та Швейцарії (1-1, перемога по пенальті).

Історія зустрічей

Нідерланди та Англія зустрічалися 22 рази:

 • Перемоги Нідерландів: 7
 • Перемоги Англії: 6
 • Нічиї: 9

Нідерланди та Англія мають довгу історію запеклих поєдинків, що відображає рівність сил обох команд. В останніх п’яти матчах Нідерланди перемагали двічі, а Англія – один раз, ще два матчі завершилися внічию. Остання їхня зустріч відбулася в півфіналі Ліги націй УЄФА 2019 року, де Нідерланди здобули перемогу з рахунком 3-1. Історично, ці команди часто грають рівно, що підтверджується великою кількістю нічиїх у їхніх матчах. Це робить їхні зустрічі завжди напруженими та непередбачуваними, де кожен гол та кожна помилка можуть вирішити долю матчу.

Очікуваний склад команд

Позиція

Нідерланди

Англія

Воротар

Барт Вербругген

Джордан Пікфорд

Захист

Дензел Дюмфріс

Кайл Вокер

 

Стефан де Врій

Джон Стоунс

 

Вірджил ван Дейк

Езрі Конса

 

Натан Аке

Кіран Тріпп’єр

Півзахист

Джерді Схаутен

Деклан Райс

 

Тіджані Рейндерс

Коббі Мейну

 

Ксаві Сімонс

Джуд Беллінгем

  

Філ Фоден

Атака

Стівен Бергвейн

Букайо Сака

 

Мемфіс Депай

Гаррі Кейн

 

Коди Гакпо

 

Команди Нідерландів та Англії готуються до півфіналу Євро-2024 зі своїми сильними складами. Нідерланди використовують схему 4-3-3 з Вербруггеном у воротах і захистом, очолюваним ван Дейком. Півзахист включає Схаутена та Рейндерса, які підтримують атакуючу трійку: Сімонс, Бергвейн і Депай. Англія грає за схемою 3-4-2-1 з Пікфордом у воротах, де захист очолюють Вокер, Стоунс та Конса. Райс і Мейну утворюють міцний півзахист, а Беллінгем і Фоден додають креативності. Напад очолює Кейн з підтримкою Сака. Обидві команди демонструють сильний баланс між обороною та атакою, що робить цей матч дуже цікавим і напруженим.

Як дивитися пряму трансляцію Нідерланди – Англія

Матч між Нідерландами та Англією в півфіналі Євро 2024 буде транслюватися на декількох платформах, забезпечуючи вболівальникам можливість спостерігати за цим захоплюючим поєдинком.

 • MEGOGO: сервіс пропонує високу якість трансляцій з можливістю перегляду на різних пристроях. Для доступу до трансляції необхідна платна підписка.
 • Суспільне мовлення: тут доступний безкоштовний ефір на національному телеканалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *