Іспанія – Німеччина: ставки та прогнози на чвертьфінал Євро 2024 – 05.07

Favorit Sport » Іспанія – Німеччина: ставки та прогнози на чвертьфінал Євро 2024 – 05.07

Іспанія та Німеччина зустрінуться в довгоочікуваному чвертьфіналі Євро 2024, що відбудеться 5 липня 2024 року. Це протистояння обіцяє бути одним з найбільш захоплюючих матчів турніру, адже обидві команди демонструють високий рівень гри. Іспанія, яка виграла всі свої матчі групового етапу, прагне продовжити свою безпрограшну серію. Німеччина, що впевнено пройшла попередні етапи, намагатиметься зламати цю серію та здобути перемогу. У цьому огляді ми проаналізуємо ставки, коефіцієнти та прогнози на цей матч, щоб допомогти вам зробити найвигідніші ставки Іспанія Німеччина. Читайте далі, щоб дізнатися всі деталі цієї великої гри.

📅 Дата5 липня 2024 року
⏰ Час початку19:00
📍 Місце проведенняMHPArena, Штутгарт, Німеччина
⚽ ТурнірЄвро 2024
🏅 СтадіяЧвертьфінал
🇪🇸🇩🇪 КомандиІспанія vs Німеччина
👔 Тренер ІспаніїЛуїс де ла Фуенте
👔 Тренер НімеччиниЮліан Нагельсманн
📺 Пряма трансляціяMegogo (підписка «Максимальна»), Суспільне мовлення
Іспанія - Німеччина: ставки та прогнози на чвертьфінал Євро 2024 - 05.07

Порівняльний аналіз ставок на матч Іспанія – Німеччина від Favbet, Vbet та GGbet

БукмекерПеремога ІспаніїНічияПеремога Німеччини
Favbet2.753.302.87
GGBet2.783.252.92
VBET2.743.202.88

Коефіцієнти від провідних букмекерів Favbet, Vbet і GGBet вказують на рівні шанси обох команд. Найвищий коефіцієнт на перемогу Іспанії пропонує GGBet (2.78) підкреслює їхню впевненість у здатності команди здобути перемогу. Vbet та Favbet оцінюють шанси Іспанії дещо скромніше, пропонуючи 2.74 та 2.75 відповідно.

Для ставки на нічию, найпривабливіший коефіцієнт також пропонує Favbet (3.30), тоді як GGBet і Vbet трохи знижують свої оцінки – 3.25 та 3.20 відповідно.

Найвищий коефіцієнт на перемогу Німеччини знову пропонує GGBet (2.92), що вказує на певну обережність у їхній оцінці шансів цієї команди. Favbet і Vbet майже однаково оцінюють ймовірність перемоги Німеччини, пропонуючи 2.87 та 2.88 відповідно.

Коефіцієнти ставок фора та тотал на матч Іспанія – Німеччина

БукмекерФора Іспанія (-1)Фора Німеччина (+1)Більше 2.5 голівМенше 2.5 голів
Favbet4.451.232.131.84
GGBet4.311.202.121.87
VBET5.001.202.081.82

Аналізуючи ставки на фори та тотали, VBET пропонує найвищий коефіцієнт на Іспанію з форою -1 (5.00), така пропозицію виглядає найпривабливішою для тих, хто вірить у впевнену перемогу Іспанії. Для ставки на Німеччину з форою +1 найвигідніші умови пропонують GGBet і VBET з коефіцієнтом 1.20.

Щодо ставок на тотал більше 2.5 голів, найвищий коефіцієнт пропонує Favbet (2.13) – найбільш вигідна для тих, хто очікує результативний матч. Для ставок на тотал менше 2.5 голів найкращий коефіцієнт пропонує VBET (1.82).

Рекомендації та поради на Іспанія Німеччина ставки

Іспанія та Німеччина підходять до цього матчу в чудовій формі, що робить їхнє протистояння одним із найцікавіших на Євро 2024. Обидві команди мають сильні сторони, які можуть вплинути на результат, тому розглянемо кілька стратегій для ставок.

Перемога Іспанії або нічия

Іспанія демонструє стабільну форму протягом усього турніру, вигравши всі матчі групового етапу та 1/8 фіналу з вражаючими показниками. Їхня міцна оборона та результативна атака є ключовими факторами успіху. У попередніх зустрічах з Німеччиною Іспанія також показала хороші результати. Враховуючи ці обставини, ставка на перемогу Іспанії або нічия виглядає дуже розумною. Така ставка дозволяє зменшити ризики, враховуючи можливість нічиєї в напруженому матчі.

Обидві команди заб’ють

Атакуючі лінії Іспанії та Німеччини є одними з найсильніших на турнірі. Іспанія забивала в усіх своїх матчах, показуючи стабільну результативність. Німеччина також демонструє потужну атаку, забиваючи проти сильних суперників. Враховуючи це, ставка на те, що обидві команди заб’ють, є дуже ймовірною. Ця ставка підкріплена статистикою їхніх виступів на турнірі та історією попередніх зустрічей.

Більше 2.5 голів

Іспанія та Німеччина мають високий потенціал для забитих голів, що підтверджується їхніми попередніми результатами. Середня кількість голів у матчах за участю цих команд свідчить про можливість результативного матчу. Іспанія та Німеччина мають потужні атаки, які можуть забезпечити більше 2.5 голів у цьому матчі. Ця ставка обґрунтована їхніми поточними формами та атакуючими можливостями.

Ставка на Джамала Мусіалу

Джамал Мусіала продемонстрував вражаючу форму на турнірі, забивши три голи у чотирьох матчах. Його здатність знаходити можливості для забиття голів робить ставку на те, що він заб’є у будь-який час, дуже привабливою. Мусіала є ключовим гравцем Німеччини, і його внесок у гру команди може стати вирішальним. Ставка на його гол має великий потенціал для виграшу, враховуючи його поточну форму та роль у команді.

Прогнози Іспанія Німеччина матчу

Іспанія та Німеччина змагаються за місце у півфіналі, і кожна з них має достатньо сильних сторін, щоб здобути перемогу.

Хто переможе в матчі Іспанія – Німеччина?

Іспанія демонструє стабільну форму протягом усього турніру, вигравши всі матчі групового етапу та 1/8 фіналу з вражаючими показниками. Їхня міцна оборона та результативна атака є ключовими факторами успіху. У попередніх зустрічах з Німеччиною Іспанія також показала хороші результати. Враховуючи ці обставини, Іспанія має дещо більші шанси на перемогу.

Скільки буде забито голів у матчі?

На матч Іспанія Німеччина прогноз показує, що поєдинок буде результативним. Обидві команди мають потужні атакуючі лінії. Іспанія забила 10 голів у чотирьох матчах турніру, а Німеччина – 13 голів у чотирьох матчах. Іспанія має середню кількість голів 2.5 за гру, а Німеччина – 3.25 за гру. Зважаючи на це, ймовірність більше 2.5 голів у матчі дуже висока. Це підтверджується їхніми попередніми зустрічами, де обидві команди демонстрували високу результативність.

Чи заб’ють обидві команди в матчі?

Враховуючи потужні атаки обох команд, велика ймовірність, що обидві команди заб’ють. Іспанія та Німеччина забивали у всіх своїх матчах на турнірі. Іспанія забивала в усіх останніх зустрічах з Німеччиною, а Німеччина показала стабільну результативність у матчах групового етапу та в 1/8 фіналу. Обидві команди мають високу якість атакуючих гравців, що робить ставку на те, що обидві команди заб’ють, дуже перспективною.

Останні результати матчів Іспанії

ДатаМатчРезультатТурнір
1 липня 2024Іспанія 4-1 ГрузіяПеремога1/8 фіналу Євро 2024
25 червня 2024Іспанія 3-0 АлбаніяПеремогаГруповий етап Євро 2024
20 червня 2024Іспанія 2-0 ІталіяПеремогаГруповий етап Євро 2024
15 червня 2024Іспанія 1-0 ХорватіяПеремогаГруповий етап Євро 2024

Іспанія не лише демонструє стабільну форму, але й використовує різноманітні тактичні схеми, що дозволяють їм адаптуватися до різних суперників. Наприклад, у матчі проти Італії вони застосували високий пресинг, що дозволило контролювати гру з самого початку. Молоді гравці, як-от Ламін Ямал, швидко інтегрувалися в основний склад, додаючи новий динамізм у гру команди. Перемога над Грузією показала, що команда вміє відновлюватися після пропущеного голу, демонструючи психологічну стійкість та згуртованість.

Останні результати матчів Німеччини

ДатаМатчРезультатТурнір
2 липня 2024Німеччина 2-0 ДаніяПеремога1/8 фіналу Євро 2024
27 червня 2024Німеччина 1-1 ШвейцаріяНічияГруповий етап Євро 2024
22 червня 2024Німеччина 5-0 УгорщинаПеремогаГруповий етап Євро 2024
17 червня 2024Німеччина 5-1 ШотландіяПеремогаГруповий етап Євро 2024

Німеччина не тільки показує вражаючу результативність, але й демонструє здатність змінювати тактичну стратегію залежно від суперника. Проти Данії вони зіграли більш обережно, фокусуючись на контратаках, що принесло успіх. Важливу роль відіграє Джамал Мусіала, який не лише забиває, але й створює багато моментів для партнерів по команді. Відсутність ключового гравця – Джонатан Тах через дискваліфікацію, показала глибину складу, адже його заміна, Ніко Шлоттербек, впевнено відіграв матч. Стійкість команди проявилася в тому, що вони змогли здобути важливу нічию зі Швейцарією, забивши в останні хвилини, що свідчить про їхній бойовий дух.

Очікуваний склад команд

Прогнозований склад команд на матч Іспанія – Німеччина базується на поточній формі гравців та їхніх виступах у попередніх матчах турніру. Обидва тренери, Луїс де ла Фуенте та Юліан Нагельсманн, мають своїх фаворитів, які демонструють високу продуктивність та стабільність на полі. Розглянемо, які гравці, ймовірно, вийдуть на поле в стартовому складі.

Іспанія

Під керівництвом Луїса де ла Фуенте, Іспанія використовує стабільний склад, який приніс успіх на турнірі. Основу команди складають досвідчені гравці, які добре взаємодіють на полі.

  • Воротар: Унай Сімон
  • Захисники: Жорді Альба, Аймерік Ляпорт, Пау Торрес, Дані Карвахаль
  • Півзахисники: Родрі, Педрі, Коке
  • Нападники: Інакі Вільямс, Альваро Мората, Ламін Ямал

Іспанія має сильну оборону, яка відмінно справляється зі своїми завданнями, а також динамічну атаку, де молоді таланти, як-от Ламін Ямал, демонструють вражаючу гру.

Німеччина

Юліан Нагельсманн має кілька ключових гравців, які визначають гру команди. Німеччина використовує змішані тактичні схеми, що дозволяє їм адаптуватися до різних суперників.

  • Воротар: Марк-Андре тер Штеген
  • Захисники: Давид Рау, Антоніо Рюдігер, Ніко Шлоттербек, Йонас Хофманн
  • Півзахисники: Джошуа Кімміх, Леон Горецка, Джамал Мусіала
  • Нападники: Лерой Сане, Кай Хаверц, Серж Гнабрі

Німеччина має міцну оборону, яку очолює Антоніо Рюдігер, а також потужну атаку з гравцями, як-от Джамал Мусіала, який демонструє вражаючу форму на цьому турнірі.

Де дивитися пряму трансляцію матчу Іспанія – Німеччина

ПВ Україні пряму трансляцію матчу Іспанія – Німеччина можна буде переглянути на платформі Megogo(підписка “Максимальна”). Megogo пропонує повний доступ до матчів Євро 2024 з високою якістю трансляції. Платформа забезпечує зручний інтерфейс та додаткові функції, такі як перегляд повторів та аналітика. Також Суспільне мовлення – офіційний національний мовник транслюватиме матчі Євро 2024.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *