Ставки на Євро 2024

Favorit Sport » Ставки на Євро 2024

Найочікуванішою подією цього року у світі футболу є чемпіонат Європи. Він змусить хвилюватися не лише вболівальників змагання, а й бетторів. Ще близько 3 місяців тому на букмекерських сайтах розпочали з’являтися перші маркети для ставок на Євро 2024. Наразі розпис кожного букмекера має колосальне число результатів до вибору. У цій статті ми розповімо як зробити ставку на чемпіонат Європи з футболу, де пропонують кращі умови, проаналізуємо коефіцієнти БК та багато іншого корисного.

Ставки на футбол Євро 2024

Турнір Євро-2024 проходить на території Німеччини на 10 стадіонах найбільших міст держави. Груповий етап чемпіонату розпочався 14 червня на арені “Баварія” у Мюнхені. Останнє його змагання пройде 26 червня. Вже з 29 червня команди змагатимуться у 1/8 фіналі, що триватиме до 2 липня. Всього 2 дні відведено на 1/4 фіналу – 5 та 6 липня. Стільки ж триватиме 1/2 фіналу – 9 та 10 липня. Стежити за фінальним матчем можна 14 липня. Наразі БК активно приймають ставки на груповий етап та фінал.

Коефіцієнти Фавбет Вбет ГГбет на фіналістів Євро 2024

Порівнюючи коефіцієнти на фіналістів Євро 2024 в українських БК можна побачити, що думки експертів сайтів дещо відрізняються. Кого вважають ймовірним переможцем за підсумками турніру у БК Favbet та GGbet пропонуємо дізнатися з таблиці нижче.

Букмекерська контораНайменший виграшний коефіцієнтКраїна-фаворит
Favbet5,0Англія
GGbet5,0Франція

Як бачимо, найсильнішими командами букмекери вважають національну збірну Англії та Франції. Букмекерська контора Vbet наразі не пропонує робити ставки на підсумок турніру.

Євро-2024 правила ставок

Правила здійснення ставок на чемпіонат Європи 2024 відбувається з дотриманням загальних принципів у БК. Укладати парі можна лише на запропоновані маркети, з дотриманням лімітів щодо розміру мінімальної та максимальної ставки. Виграш розраховується множенням сплаченої ставки на коефіцієнт для події. У разі позитивного результату для маркету, з суми розрахованої винагороди гравець має сплатити букмекеру маржу за проведення змагання.

За регламентом турніру у груповому етапі кожна команда отримує 3 бали за перемогу над суперником, 1 бал – гру у нічию, 0 балів – програш супернику. Надалі з кожної групи відбираються по 2 команди, що мають найбільшу кількість балів.

До 1/8 фіналу потрапляють 12 команд, між якими відбувається жеребкування щодо розподілу суперників для подальшої гри. Кожна пара грає на “виліт” переходячи з 1/8 фіналу до 1/4, до 1/2 та самого фіналу. Якщо останній матч завершився однаковою кількістю голів у команд або без них, результат турніру визначається 2 додатковими таймами тривалістю кожного по 15 хвилин. Якщо ситуація не змінилась та переможця не визначено, кожна команда б’є по 5 пенальті.

Прогнози та коефіцієнти для ставок на Євро 2024

Ще до початку групового етапу такі букмекери як Favbet та Vbet запропонували учасникам можливість зробити ставки на Євро 2024 на переможця турніру. Встановленими коефіцієнтами вони вказали на ті команди, що вважають кращими сьогодні. Ці відомості наведені у таблиці нижче.

Футбольні команди, що є ймовірними кандидатами на титул переможця Євро-2024

Встановлене місце за коефіцієнтомFavbetVbet
КоефіцієнтЗбірнаКоефіцієнтЗбірна
I5.0Англія5.0Франція
II5.1Франція5.1Англія
III5.8Німеччина5.5Німеччина
IV7.5Іспанія7.5Іспанія
V7.5Португалія7.5Португалія
VI16.0Нідерланди16.0Нідерланди

Ці коефіцієнти букмекери можуть змінювати з проведенням командами перших матчів групового етапу. Наразі остаточного фаворита немає. Що стосується національної збірної України, прогноз на неї у БК відрізняється.

Букмекер Favbet прогнозує для синьо-жовтих 14 місце та пропонує зробити ставку на перемогу команди з коефіцієнтом 75. У GGbet БК Україна ділить 17-19 місця зі збірними Польщі та Угорщини. Коефіцієнти для цих 3 команд – 150.

Найкращі букмекери для ставок на Євро 2024

Робити на Євро 2024 ставки пропонує велика чисельність букмекерів. Умови їх діяльності відрізняються. Кращими конторами для вболівальників футболу з України є ті, що надають послуги легально. Дізнатися про них та їх стислу характеристику пропонуємо у таблиці.

Ліцензійні букмекерські контори, в яких краще робити ставки на футбол українцям

Назва БКЛіцензія КРАІЛСайтДодаток для ставок з мобільного
Favbet№433 від 28.12.2022 рокуfavbet.uaє на IOS та Android
GGbet№128 від 23.08.2023 рокуggbet.uaє на IOS та Android
Vbet№15 від 31.01.2022 рокуVBET.UAє на IOS та Android

Робити ставки у запропонованих букмекерських конторах безпечно. Нагляд за їх діяльністю здійснює державний регулятор, який захищає права бетторів. Користувачі можуть отримати бонус за реєстрацію та взяти участь в інших акціях, що спрямовані на збільшення виграшів.

Кожен букмекер має широку лінію та велику кількість результатів у розписі на Євро 2024. На ігрових сайтах є фільтри, що спрощують пошук змагання. Учасникам надається можливість знайомитись з результативністю останніх матчів команд. Пропонується використовувати не тільки ігровий сайт для ставок, а й додаток. Встановлені зручні ліміти для мінімальної ставки та невисока маржа.

Як ми перевіряємо букмекерські контори

До того, як рекомендувати букмекерську контору для ставок на Євро 2024, ми перевіряємо її надійність та аналізуємо умови, на яких пропонується отримувати послуги. Оцінювання ігрового сайту відбувається за наступними критеріями:

 • ліцензія. Ми не радимо робити ставки у БК, що працюють без дозволу на відповідну діяльність. Важливо, щоб у букмекера була ліцензія саме від КРАІЛ. Інші регулятори пропонують меншу захищеність для користувачів з України;
 • умови фінансових операцій. Важливо, щоб у гравця була можливість вибрати зручний метод для проведення транзакцій. Іншим ключовим моментом є швидкість обробки платежів. Розглядається наявність комісії для депозиту та виплати;
 • лінія та розпис. На кожному ігровому сайті число запропонованих спортивних дисциплін, як і маркетів для змагань, відрізняється;
 • коефіцієнти. Ми розглядаємо запропоновані значення коефіцієнтів для подій, щоб визначити наскільки вони вигідні для клієнтів;
 • маржа. Аналізується показник маржі, що вказує на долю, яку гравець має сплатити букмекеру за укладення парі;
 • служба підтримки. Важливо, щоб у користувача була можливість отримати консультацію цілодобово та у короткий проміжок часу. Оцінюється зручність методів для звернення;
 • умови для гри з мобільного. Увага відводиться інструментам, що пропонуються для укладення ставок з телефону. Мобільна версія сайту є у більшості БК. Робити ставки у застосунку пропонують не всі БК або не для кожної версії ОС пристрою. У деяких програмах доступні не всі пропозиції.

Наша команда оцінює умови у букмекерських конторах на власному досвіді. Це дає нам можливість визначити всі їх переваги та недоліки. Окрема увага приділяється відгукам від інших клієнтів про БК. Вони дозволяють дізнатися з чим пов’язані позитивні чи негативні емоції та приділити більшу увагу цим умовам. З відгуків можна зрозуміти як букмекер розв’язує спірні питання.

Групи Євро 2024

Робити ставки на Євро 2024 можна вже зараз. Груповий етап розпочався 14 червня та триватиме до 26 червня. У ньому беруть участь футбольні команди від 24 країн. Їх розподілено порівну на 6 груп, в кожній з яких по 4 команди. Які країни до якої групи віднесені пропонуємо дізнатися далі.

Групи Євро 2024

Ставки на Євро 2024 група А

До групи “А” потрапили футбольні команди Угорщини, Німеччини, Швейцарії та Шотландії. Ознайомлення з коефіцієнтами у букмекерських конторах вказує на те, що фаворитом у цій групі є Німеччина. На команду, наприклад у БК Фавбет, пропонується зробити ставку з коефіцієнтом 1,2.

Найбільший коефіцієнт встановлений на перемогу у групі Шотландії – 100. З двох команд, що залишились, більш успішною букмекер вважає Швейцарію, що підтверджує коефіцієнт – 4,5. Коефіцієнт на Угорщину – 50.

Ставки на Євро 2024 група B

До групи “В” потрапила Албанія, Італія, Іспанія та Хорватія. У цій категорії всі букмекери вважають переможцем команду Іспанії, для якої коефіцієнт встановлений на рівні 1,35. Недалеко відійшла команда Італії, з коефіцієнтом 3,5. На 3 місці букмекер бачить Хорватію – 20,0. Перемога Албанії вважається малоймовірною, а тому коефіцієнт на команду найвищий – 100.

Ставки на Євро 2024 група C

До групи “C” увійшли команди Англії, Данії, Сербії та Словенії. На своїх ігрових платформах букмекери відзначили високу кваліфікацію команди Англії. Вона є фаворитом у цій групі, а коефіцієнт для команди є найнижчим – 1,12. Іншим сильним суперником є Данія. На перемогу країни коефіцієнт – 7,0. Для Сербії та Словенії коефіцієнти найменші. Саме Словенія вважається командою з найнижчими шансами на виграш у даній групі. На те, що вона виграє можна робити чемпіонат ставки з коефіцієнтом 25,0.

Ставки на Євро 2024 група D

До представників групи “D” входять Австрія, Нідерланди, Польща та Франція. У цій групі найбільші шанси на успіх у команди Франції. На її перемогу можна зробити ставку з коефіцієнтом 1,55. Гідним суперником для неї є Нідерланди – 3,0. Найменше шансів за прогнозами експертів у Польщі. Це виражено найвищим коефіцієнтом у групі – 30. Для футбольної збірної Австрії він має значення 9.

Ставки на Євро 2024 група E

Серед країн, що потрапили до групи “Е” – Бельгія, Румунія, Словаччина та Україна. У цій групі своїм фаворитом букмекери обрали Бельгію. Коефіцієнт на перемогу країни у групі – 1,45. За прогнозом контор Україна займе 2 місце у групі за підрахунком балів. На її перемогу коефіцієнт становить 4,2. Менше шансів на вихід встановлений для Словаччини – 12. На здобуття перемоги у групі Румунії коефіцієнт – 7,0.

Ставки на Євро 2024 група F

Групу “F” складають збірні Грузії, Португалії, Туреччини та Чехії. Встановлені коефіцієнти вказують на те, що ймовірніше перемогу серед 4 команд отримає Португалія. Коефіцієнт на маркет – 1,45. Серед інших 3 команд вважається, що здобути перемогу може Туреччина – 5,0. На вихід з групи за балами Чехії можна зробити ставку з коефіцієнтом 7,5. Перемогу Грузії букмекери оцінюють коефіцієнтом 16.0.

Популярні види ставок на Євро-2024

Найбільший розпис у букмекерських конторах пропонується на матчі першої важливості. Кількість маркетів у них може досягати 150-200 одиниць. Певні з них мають великий попит у багатьох бетторів. Серед них:

 • “Перемога” – найпопулярніший результат, що прогнозують беттори. Він передбачає вибір команди, що здобуде перемогу над своїм суперником;
 • “Нічия” – маркет вказує на те, що гра завершиться з однаковим рахунком;
 • “Подвійний шанс” – дозволяє гравцю назвати ті 2 ймовірні результати з 3, які, на його думку, є найбільш реалістичними. Такий різновид ставки є свого роду страхувальним. До прикладу, можна укласти парі на перемогу однієї з команд або нічию у грі;
 • “Фора” – ставка дозволяє виразити кількість голів, на яку одна команда випередить іншу;
 • “Тотал” – учаснику потрібно обрати кількість забитих голів за всю гру. Наприклад, можна зробити ставку «Тотал більше 3». Це означає, що за підсумком 2 таймів у грі буде не менше 4 голів;
 • “Обидві команди заб’ють” – укладаючи парі на цей результат, учасник робить прогноз на те, що кожна команда забʼє хоча б по 1 голу;
 • “Точний рахунок” – беттор обирає результат, яким він вважає завершиться матч. Наприклад, 3:0;
 • “Хто заб’є першим” – учасник вказує на команду, що він вважає забʼє перший гол у грі;
 • “Червона картка” – можна зробити ставку на те, чи будуть у грі відповідні картки або матч пройде без них;
 • “Гравець заб’є” – за умовами маркету беттор обирає бомбардира, який, на його думку, підвищить шанси команди на успіх та забʼє хоча б 1 гол;
 • “Підсумковий результат” – у цьому випадку користувач має вказати як завершиться гра, не уточнюючи рахунок. Наприклад, команда Італії переможе у 2 мʼячі;
 • “Пар/ не пар” – учасник вказує якою буде загальна кількість голів у грі. Наприклад, з рахунком 2:2 правильно буде обрати “Парне”;
 • “Діапазон голів” – дає можливість вибрати кількість голів за весь матч. Наприклад 0-4, 4-6 тощо.

Є багато інших маркетів, серед яких уточнені за часом. Прикладом таких є «Перемога у 1 половині», «Тотал у 2 половині», «Час першого гола», «Час останнього гола» тощо. Пропонуються комбіновані ставки, де одразу гравець обирає 2 результати одночасно. Таким маркетом, наприклад, є “Португалія не програє і тотал менше 2,5”. У цьому випадку учасник отримає виграш за умови, що команда переможе чи зіграє у нічию, але заб’є до 2 голів включно.

Є багато результатів, що потребують уточненого аналізу майбутнього матчу. Серед таких «Як буде забитий гол» (“Головою”, “Автогол, пенальті”, “Штрафний удар”, “Будь-який інший спосіб”), «Що трапиться першим у матчі» (“Гол”, “Заміна”, “Картка”, “Перерва”). Прикладом інших таких ставок є «Фора по картках», «Час першої картки», «Влучення у штангу або поперечину» тощо.

LIVE ставки на Євро-2024

На чемпіонат Європи з футболу ставки букмекерів є можливість робити у Live-режимі. Це такі парі, що укладаються після початку гри та до її завершення. Перевагою цих ставок є можливість аналізувати активність команд та їх настрій. Це дозволить учаснику відкоригувати раніше обрану стратегію або користуватися тактиками, що спрямовані на перекриття програшних ставок. Серед їх інших особливостей слід відзначити:

 • більший розпис. У Prematch ставках число маркетів зазвичай менше від запропонованого для Live режиму. Укласти парі до початку змагання пропонується зазвичай на основні події. У Live-ставках додано багато інших результатів;
 • зміна коефіцієнтів. Укладаючи парі до початку матчу, гравець може бути впевнений у стабільності коефіцієнтів. Вони можуть змінюватися з урахуванням певних обставин, однак відбувається це лише до початку гри. У Live-ставках коефіцієнти змінюються постійно. На них впливає кожна подія, що відбувається у грі. Стежать за цим аналітики букмекера. Вони змінюють коефіцієнти таким чином, щоб після завершення змагання не залишитись зі збитками – на власну користь;
 • щоб мати змогу виграти, учаснику потрібно своєчасно робити ставки чи змінювати їх. Це додає користувачу адреналіну;
 • швидкі ставки. Багато букмекерів надають можливість користувачам укладати парі в 1 клік;
 • кешаут. У Live-ставках беттори можуть користуватися опцією кешаут. Вона дозволяє забрати частину від ставки до того, як здійсниться обрана подія. У такий спосіб гравець може компенсувати частину від поставленої суми. Це зручно у тому випадку, якщо ймовірність позитивного результату обраного маркету низька;
 • вищі ліміти для розміру ставки. Максимальний розмір ставок багатьох маркетів має більше значення від запропонованого для Prematch парі.

Live ставки мають більшу популярність ніж Prematch. Футбол – це дуже динамічний різновид спорту, де одна подія може вплинути на результат всього матчу. Через це врахувати усі зміни у грі та вчасно відреагувати на них дають ставки, здійснені по ходу гри.

Україна на Євро 2024: груповий раунд

Команда України у груповому етапі Євро 2024 проведе 3 матчі. Їх проведення заплановане на:

 • 17 червня о 16:00, футбольна арена “Мюнхен” з місткістю 75000 осіб, суперник – Румунія;
 • 21 червня о 16:00, футбольна арена “Дюссельдорф” з місткістю 54600 осіб, суперник – Словаччина;
 • 26 червня о 19:00, футбольна арена “Штутгарт” з місткістю 60499 осіб, суперник – Бельгія.

Найменшу ймовірність перемоги Україна має у матчі з Бельгією – 24%, у той час, як у суперника вона має значення – 50%. Перемога України над Румунією до проведення цього матчу була оцінена у 50%. Такий показник був встановлений за результатом 6 попередніх товариських матчів, де Україна здобула 2 перемоги. Румунія ж виборола її тричі, і одна гра завершилась нічиєю. Однак 17 червня у грі з румунами українська команда отримала поразку з результатом 3:0.

Серед важливих новин щодо участі України в Євро 2024 – зміна тренера. Підготовкою команди наразі займається Сергій Ребров, що у 2023 році замінив Олександра Петракова. Серед його важливих досягнень для України – одержання 2 кубків України з ФК “Динамо” у 2014-2015 та 2015-2016 роках.

У 2017 році він вивів команду “Аль-Ахли” з ОАЕ до срібних медалей. З угорською командою “Ференцварош” здобув першість у національних сезонах 2018-2019 та 2019-2020 років. Виграв Кубок Ліги ОАЕ у сезоні 2021-2022 року з командою “Аль-Айн”. Контракт зі збірною України був укладений 7 червня 2021 року до 2026 року. Такі здобуття тренера можуть позитивно вплинути на результат гри команди синьо-жовтих.

Як робити ставки на Євро 2024

Ставки на спорт футбол чемпіонат Європи можуть робити всі охочі, яким є 21 рік. Для цього учаснику потрібно виконати такі кроки:

 1. Оберіть кращу букмекерську контору для ставок на Євро 2024. У цьому можуть допомогти наші рейтинги та огляди дійсних легальних БК в Україні.
 2. Створіть обліковий запис. Ретельно ознайомтесь з правилами здійснення ставок на ігровому сайті та дотримуйтесь їх під час отримання послуг.
 3. Поповніть ігровий рахунок. Українські букмекери дозволяють користуватися для цього популярними платіжними інструментами та внести депозит від 2/100 гривень.
 4. Детально перегляньте запропонований розпис на цікаве для вас змагання. Оберіть у ньому події для ставок.
 5. Зробіть власний прогноз на результат бажаних маркетів. Для цього дізнайтесь про актуальний склад команд та чи беруть участь у грі найкращі бомбардири, захисники, воротарі тощо. Оцініть фізичну підготовку та мотивацію футболістів, досягнення тренера. Врахуйте погодні умови, покриття газону тощо.
 6. Сформуйте купон. Події додаються до нього тоді, коли гравець клацає на них серед запропонованого розпису. Впишіть розмір ставки.
 7. Сплатіть купон.

Робити ставки на Євро 2024 дуже просто. Українські БК мають інтуїтивно зрозумілий функціонал, що сприяє цьому.

Популярні види ставок на футбол Євро-2024

Ставки на спорт викликають великий інтерес у багатьох українців. Все більше людей намагаються випробувати удачу у прогнозах різних результатів. Новачки частіше укладають парі на такі маркети:

 • “Перемога”;
 • “Подвійний шанс”;
 • “Хто першим заб’є”.

Саме на ці результати частіше дають прогнози досвідчені аналітики та експерти. Багато нових бетторів дослуховуються до них та у своїй стратегії керуються статистикою букмекерів. На події, в яких потрібно зробити поглиблений аналіз, частіше ставлять досвідчені беттори чи ті, які користуються послугами капперів.

З великим досвідом у ставках постійні учасники знають як зменшити ризики програшу та чим їх компенсувати. Для ставок на Євро 2024 вони обирають ті події, що можуть запропонувати високі коефіцієнти. Каппери – це аналітики, що проводять власний аналіз попередніх та майбутнього матчу. Їх послуги є платними, однак результат частіше обраний вірно. Популярними ставками для цієї категорії клієнтів є “Який гравець заб’є”, “Який гравець отримає картку”, “Кінцевий результат” у Live режимі.

Ставки на Євро-2024 під час гри

Популярність Live ставок на Євро-2024 полягає у тому, що клієнти можуть використовувати різні стратегії для досягнення виграшу. Найчастіше обираються наступні:

 • Мартінгейла. Стратегія полягає у потребі збільшувати щоразу розмір ставки з кожним програшним результатом. Якщо ж учасник виграє, то може зменшитись до первісно обраної. Це дозволяє повністю перекрити програш;
 • Флет. За умовами тактики гравець має робити ставки на чемпіонат Європи фіксованого розміру. Наприклад, це може бути 2-3% від загального банкролла. Тобто, щоразу потрібно розраховувати вартість наступної ставки за єдиним принципом, незважаючи на результат попереднього парі;
 • Сходинки. Тактика пропонує гравцю збільшувати щоразу розмір кожної наступної ставки на суму виграшу, отриманого у попередньому парі. У разі програшу учаснику потрібно повертатися до первісної ставки.

Є багато інших стратегії, які можна вибрати для ставок на Євро-2024. Однак треба врахувати, що певні з них є забороненими. Їх використання може призвести до блокування профілю гравця з забороною для подальшого здійснення ставок у БК. Прикладом таких є виделки. За цією тактикою учаснику треба зробити ставки на 1 подію або з протилежним результатом. Наприклад, на одному ігровому сайті поставити на перемогу України, в іншому – Румунії, у третьому – на нічию.

Ставки на переможця Євро 2024

Наразі гравці можуть обрати переможця серед 2 команд змагання, у групі з 4 команд або вказати, хто виграє весь турнір. Як вже було вказано, кожен букмекер має свій прогноз на переможця. У БК Фавбет – Англія, у БК GGbet – Франція. Однак прогноз на те, що найменші шанси не успіх мають Албанія та Грузія однакові на обох сайтах. Коефіцієнт на їх перемогу однаковий – 500.

Ставки на переможця Євро 2024

Ставки на футбол Євро-2024: плюси та мінуси

Ставки на футбол Євро-2024 дуже популярні сьогодні. Це спричинено наступними факторами, що є їх перевагами, а саме:

 • кількість подій у розписі може досягати 150-200;
 • змагання проводяться не регулярній основі;
 • пропонується статистика результативності команд;
 • у користувачів є можливість стежити за матчами онлайн;
 • підвищені значення виграшних коефіцієнтів;
 • мінімальна маржа;
 • різноманіття бонусів для ставок на Євро-2024.

Недоліки у ставках на першість Європи також є. Вони полягають у наступному:

 • результат певних маркетів важко спрогнозувати новачкам;
 • не у кожній БК є можливість достроково повернути ставку.

Новим користувачам краще розпочинати робити ставки на популярні події. Їх спрогнозувати легше. Сплачуючи невисоку суму на парі, учасник може частіше робити ставки, тим самим, підвищувати свій досвід.

Бонуси та промокоди для ставок на Євро-2024

До таких популярних матчів, як Євро-2024, букмекери створюють різні акції та турніри. Акції є загального формату та з активацією через промокод. Частіше вони надають учасникам можливість отримати бонуси за поповнення рахунку. Прикладом такої є акція від GGbet. Вона поширюється на груповий етап та інші фінали Євро 2024. За її умовами учасник може отримати:

 • “Груповий етап”. За депозит від 200 до 10000 гривень — 100-200% надбавки до 4000-30000 гривень. За ставки на суму 1600-8000 гривень — фрібет на суму 500-5000 гривень;
 • “1/8 фіналу”. За депозит від 200 до 10000 гривень — фрібет на суму 300-6000 гривень;
 • “1/4 фіналу”. За депозит від 200 до 10000 гривень — фрібет на суму 300-6000 гривень;
 • “1/2 фіналу”. За депозит від 200 до 10000 гривень — фрібет на суму 300-6000 гривень;
 • “Фінал”. За депозит від 200 до 12000 гривень — 150-200% надбавки до 4000-9000 гривень та фрібет на суму 200-7000 гривень.

Додатково до кожного депозиту гравець отримує білет на розіграш річної підписки на Setanta Sports. Серед усіх учасників отримають її 100. Прикладом турніру є “Євро Фавзона” на Favbet. Гравцям пропонується активно робити ставки на Євро 2024 та отримувати бали за правильні результати. За накопиченими балами будуть визначені місця бетторів у рейтингу та надані призи.

Букмекер Вбет надає бонуси за підтримку національної збірної. За ординар ставки на суму від 200 гривень з коефіцієнтом від 1,7, учасник отримує фрібет. Його сума визначається з урахуванням вартості сплаченої ставки та числа голів, що заб’є команда України. Для участі у промо акціях потрібно мати відповідний бонусний купон. Отримати промокод можна від букмекера у розсилці або у його спільнотах у соцмережах. Також його публікують на своїх сторінках і партнери БК, як рекламну кампанію.

Ставки на Євро-2024: стратегія та поради

Ставки Євро 2024 можуть надати гравцям великі виграші. Однак варто розуміти, що не завжди аналіз буде виправданий. Це ж стосується й стратегій, з використанням яких клієнти БК намагаються заробити на ставках. Дієвих серед них на 100% немає. У цій таблиці ми пропонуємо дізнатися про рекомендації, що можуть бути корисними під час укладення парі на Євро 2024.

Поради для успішних ставок на Євро-2024

ПоказникОпис
Контроль банкроллуВідведіть на ставки лише ту суму, що не є для вас критично важливою. Розцінюйте парі на спорт як розвагу. Укладайте парі з дотриманням лімітів для виграшу та програшу.
Раціональні ставкиНе варто робити високих ставок. Краще сплачувати невеликі суми та поступово накопичувати виграші. У разі програшу ставок можна на довше зберегти банкролл та з підвищенням досвіду спробувати відігратися. Ця умова найбільш актуальна для новачків та учасників з невеликою сумою на ігровому рахунку.
Самостійний аналіз гриОберіть стратегію для досягнення виграшу. Аналізуйте всі фактори, що можуть вплинути на результат події. Ознайомтесь з успішністю не лише останніх 5 ігор, а й матчів між двома командами та їх проявлення себе у попередніх матчах.
Перегляд прогнозівПід час аналізу майбутнього матчу враховуйте прогнози. Ознайомлення з ними може вказати на ті фактори, що не враховані вами. Тренери, футболісти, експерти тощо під час озвучення прогнозів вказують на причини їх такого бачення.
Використання бонусівКористуйтесь бонусами, якщо вони мають зручні умови для виплати та мінімальні фінансові ризики. Вони можуть надати нові виграші чи зменшити витрати.
Вибір стратегійСлід відмовитись від тих стратегій, що потребують великих вкладень. Оптимальною стратегією з найменшими ризиками є “Флет”.

Робити ставки на Євро-2024 треба відповідально та на надійних сайтах. У цьому беттори мають дотримуватися часових та фінансових обмежень. Важливо не порушувати правил БК, щоб мати змогу вивести зароблені гроші.

Висновок

Турнір Євро 2024 збирає навколо себе одну з найбільших аудиторій бетторів кожні 4 роки. Клієнти букмекерських контор можуть робити ставки на велику чисельність подій, серед яких як основні, так й спеціальні. Головними тезами у статті є те, що букмекери схильні до перемоги Англії та Франції. Ми сподіваємось, що ознайомлення з нашим матеріалом стане корисним для бетторів та допоможе їм у здійсненні раціональних та обміркованих ставок.